Wszystkie artykuły

Dostosuj MUSCRM

Dostosuj MUSCRM do potrzeb Twojej firmy, zadbaj o identyfikację wizualną dodając logo i kolor aplikacji oraz zorganizuj sposób pracy określając czas pracy dla Twojego zespołu. Zbuduj bezpieczeństwo oraz zdefiniuj waluty, dzięki czemu przeniesiesz swoją organizację w dowolne miejsce.

Logo i kolorystyka aplikacji

Dodaj logo, zdefiniuj nazwę, a także wybierz kolor dla aplikacji, tak aby wszystkie elementy były spójne z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

Dostosuj MUSCRM - Logo i kolorystyka aplikacji

Dodając logo oraz wybierając kolor dla aplikacji nie zapomnij o dostosowaniu wyglądu MUSCRM także dla trybu nocnego.

Czas pracy

Efektywnie zarządzaj czasem w swojej organizacji planując pracę tylko w dni robocze. W MUSCRM możesz określić zarówno dni, jak i godziny wolne od pracy. System automatycznie wykorzysta zapisane dane np. na kalendarzach.

Dostosuj MUSCRM - Czas pracy i Wolne dni w tygodniu

Dni wolne od pracy będą oznaczone na kalendarzach kolorem czerwonym. Na widoku miesięcznym oraz tygodniowym kalendarza możesz dodatkowo ukryć dni wolne.

Bezpieczeństwo Twojej organizacji

Możesz ograniczyć dostęp do MUSCRM podając zaufane adresy IP, które umozliwią dostęp do konta oraz określając liczbę nieudanych prób logowania, po której konto użytkownika zostanie zablokowane.

Dostosuj MUSCRM - Ustawienie ilości prób zalogowania

Konto użytkownika, który przekroczy wskazaną liczbę prób zalogowania do systemu zostanie zawieszone do momentu odblokowania.
Przejdź do